Największe wygrane w zakładach bukmacherskich

Zakłady sportowe cieszą się ogromną popularnością dzięki udogodnieniom, jakie niosą ze sobą serwisy online, dzięki którym możemy na bieżąco śledzić rozgrywki z naszych urządzeń podłączonych do Internetu i obstawiać bez wychodzenia z domu. To wszystko jest bardziej wygodne i dostępne niż kiedykolwiek wcześniej.

Jednak ten zwyczaj nie jest czymś, co niedawno wymyśliliśmy lub odkryliśmy w epoce cyfrowej. Jest to praktyka, którą stosowali już starożytni Grecy ze swoją prestiżową lekkoatletyką, a do ekstremum doprowadzili Rzymianie ze swoimi kultowymi pojedynkami gladiatorów.

Jeśli spojrzymy wstecz na historię, znajdziemy wielkie kamienie milowe w świecie zakładów sportowych, niektóre kuriozalne sytuacje, a inne bardzo lukratywne. Z tej okazji pokażemy Wam jakie są największe wygrane w zakładach sportowych, jesteśmy pewni, że będziecie zaskoczeni!

Zakład na Tiger’a Woods’a

Kilka lat temu golfista Tiger Woods przechodził dość niestabilny okres, bo nawet wielki mistrz świata ma czasem gorsze chwile. Zakłady przez kilka lat nie były korzystne dla tego profesjonalisty, jednak bukmacher o nazwisku James Adducci zagrał kupon o wartość 85 000 dolarów. Miało to miejsce podczas Masters 2019 i wygrał 1,2 mln dolarów.

Zakład na Leicester

Triumf Leicester w 2015 roku był chyba jednym z najmniej oczekiwanych w tamtym sezonie i tak naprawdę nikt nie zachęcałby wtedy do takiego zakładu sportowego. Są jednak zagorzali fani swoich drużyn, którzy dadzą z siebie wszystko nawet w najgorszych chwilach i tak właśnie stało się w przypadku pewnego człowieka, który postanowił postawić na ten mało prawdopodobny wynik. W efekcie wygrał 200 tysięcy funtów.

Zakład kombinowany

Zakłady Multi to zakłady, w których wybierane są różne wyniki i liczone są jako jeden zakład. Jest to oczywiście jedna z najbardziej ryzykownych opcji i nie warto na niej zbytnio ryzykować. Sprawdź, jakie rodzaje zakładów istnieją. Z drugiej strony, początkujący gracze w zakładach sportowych, tacy jak Tayla Polia, często są najbardziej odważni na tego typu praktyki, być może z czystej niewiedzy! Dziewczyna postanowiła obstawić 15 wyników NFL za 5 dolarów, które dzięki szczęściu zamieniły się w 105 000 dolarów.

Zakłady na Manchester United

Jest pewien sprytny anonimowy obstawiający. W 1999 roku postanowił postawić skromną sumę 2,50 funta na zwycięstwo Manchesteru United w Lidze Mistrzów. W zamian wygrał łącznie 125 tysięcy funtów.

Zakład na Hamilton

Czasami to najwięksi fani mają najtrafniejsze oko na talent. Tak było w przypadku jednego z fanów sportów motorowych, który uczestniczył w wyścigu gokartów dla 10-latków z udziałem bardzo młodego Lewisa Hamiltona. Ten człowiek dostrzegł potencjał i założył się, że ten chłopak zdobędzie mistrzostwo Formuły 1 przed ukończeniem 25 lat. Dzięki temu szóstemu zmysłowi kilka lat później osiągnął zysk w wysokości 125 tys. funtów.

Przeczytaj również